Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Agencje modelek

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
siteItem_details : Agencja modelek Rekalmex
Agencja modelek Rekalmex

Agencja Modelek i Promocji Mody Reklamex została założona w 1989 roku. Posiada wieloletnią tradycję i doświadczenie w organizacji dużych pokazów mody i sesji zdjęciowych. Reklamex współpracuje z licznymi agencjami modelek na całym świecie, polskimi agencjami reklamowymi i pijarowskimi, ze stacjami telewizyjnymi oraz firmami odzieżowymi i kosmetycznymi.

Zespół Agencji robi wszystko, co w jego mocy, by współpraca z klientami przebiegała jak najlepiej. A oferta Reklamexu jest naprawdę bogata. Agencja organizuje pokazy mody w sposób kompleksowy, skupiając się zarówno na tym, co zobaczą potencjalni widzowie, jak i na tym, co dla ich oczu jest niedostępne, a więc na koordynacji kontaktów z najemcami, wypożyczaniu kolekcji, stylizacji i choreografii pokazu, oprawie muzycznej, a także sprawach czysto technicznych jak nagłośnienie, oświetlenie, scenografia czy budowa wybiegu.

www.reklamex.krakow.pl | siteItem_details
GoogleBot   45   Bing   0   Yahoo!   73   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© includesFooter_date    Generated in 0.021 Queries: 6         includesFooter_contact      Regulamin      menuMenuheader_submit_website